FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Dla każdego ze stanowisk proces ten może wyglądać inaczej, ale na pewno podczas rekrutacji otrzymasz następujące informacje:

- z kim będziesz rozmawiać,
- czy spotkanie odbędzie się zdalnie czy w naszym biurze,
- z jakich elementów będzie się składała rozmowa kwalifikacyjna,
- opis etapów procesu rekrutacji,
- kiedy otrzymasz informacje zwrotną,
- jak przygotować się do spotkania.

Przygotuj się na rozmowę o Twoim doświadczeniu zawodowym oraz pytanie: dlaczego chcesz podjąć się pracy w Grenton. Podczas spotkania może pojawić się krótkie case study lub prośba o komentarz do przedstawionej treści np. fragmentu kodu w przypadku rekrutacji na programistę.

Staramy się w znacznym stopniu optymalizować procesy rekrutacyjnie. Dlatego rekrutacja dla programisty składa się z jednego spotkania, na którym jest obecny pracownik Działu HR, Dyrektor Działu Badań i Rozwoju oraz Team Leader jednego z zespołów w tym dziale.

Bywają jednak takie rekrutacje, w ramach których planujemy nawet 3 etapy - szczególnie w przypadku stanowisk kluczowych dla organizacji.

W czasie pandemii często decydujemy się na takie rozwiązanie. Jeśli jednak rekrutacja składa się z więcej niż jednego etapu, to wtedy często zapraszamy kandydata na spotkanie finałowe do biura. Chcemy, żebyś jeszcze podczas rekrutacji mógł się upewnić, czy odpowiada Ci np. dojazd, lokalizacja i atmosfera w naszym biurze.

Biuro naszej firmy jest zlokalizowane przy ulicy Na Wierzchowinach 3 na krakowskiej Woli Justowskiej. Jest to przecznica od ulicy Królowej Jadwigi. Znajdujemy się w pobliżu Parku Decjusza.

Udzielamy informacji zwrotnej każdemu kandydatowi, który do nas aplikował. Informacja zwrotna udzielana jest telefonicznie lub mailowo, najpóźniej w terminie dwóch tygodni od rozmowy kwalifikacyjnej. Zawsze też możesz do nas zadzwonić lub napisać, jeśli masz dodatkowe pytania.

Wszystkie nasze aktualne ogłoszenia rekrutacyjne znajdują się w Zakładce Kariera - Oferty Pracy.
Jeśli jednak wśród ogłoszeń nie ma stanowiska dopasowanego do Ciebie – możesz zostawić nam informację o swoim doświadczeniu zawodowym. Dzięki temu będziemy mogli skontaktować się z Tobą w przyszłości - Napisz do nas.

Nie, Twoje CV nie jest konieczne, żeby do nas aplikować. Wystarczy link do Twojego profilu na LinkedIn lub krótka notatka o doświadczeniu zawodowym pozostawiona w formularzu – Oferty Pracy.

Ustalimy dokładne warunki i termin rozpoczęcia współpracy, co potwierdzimy listem intencyjnym. Przed pierwszym dniem pracy otrzymasz także maila z planem onboardingu na Twoje stanowisko.